آسان و رایگان رزومه استخدام در آژانس هواپیمایی و مسافرتی بسازید

دوست عزیز، کاراول یک سامانه کاریابی در آژانس مسافرتی و هواپیمایی است. کاراول با شعار "بینهایت کار مسافرتی" راه اندازی شده است. هدف ما ارتباط دادن کارفرما به کارجوبرای کاریابی آژانس هواپیمایی می باشد. پیشنهاد می دهیم برای پیدا کردن یک کار در آژانس مسافرتی و هواپیمایی، یک رزومه ی کامل تهیه کنید. به هر میزانی که رزومه ی شما برای کار در آژانس مسافرتی و هواپیمایی کامل تر باشد، خیلی بهتر و ساده تر میتوانید یک فرصت شغلی در آژانس هواپیمایی پیدا کنید.

ساخت رزومه

پس از ثبت نام در سایت می توانید وارد بخش ساخت رزومه شده و یک رزومه حرفه ای در آژانس مسافرتی و هواپیمایی شامل اطلاعات پایه، سوابق تحصیلی، سوابق شغلی در آژانس مسافرتی، مهارت ها و پروژه ها ایجاد کرده و فایل آن را به صورت پی دی اف دریافت نمائید.

ارتباط با آژانس

تمام کارجوهای آژانس مسافرتی و هواپیمایی می توانند بر اساس شغل های آژانس مسافرتی و هواپیمایی که در سامانه ثبت شده است، جستجوی شغل نموده و رزومه ای که ساخته اند را برای کارفرما ارسال کنند.

گزارش

سامانه کاراول، به تفکیک درخواست کار در آژانس مسافرتی و هواپیمایی که ارسال نموده اید به شما گزارش های کاربردی را نمایش می دهد. این گزارش ها به شما کمک می کند تا شغل مناسب تری در آژانس هواپیمایی پیدا کنید.